Amatör Futbol

Edirnespor 7-1 Başiskele Doğantepespor

Edirnespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi'nin 9'uncu haftasında Başiskele Doğantepespor karşısındaki farklı skorla galibiyet serisini 3'e çıkarırken zirve ile arasındaki puan farkı 2'ye geriledi.

Edirnespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin 9’uncu haftasında Başiskele Doğantepespor karşısındaki farklı skorla galibiyet serisini 3’e çıkarırken zirve ile arasındaki puan farkı 2’ye geriledi.

Edirnespor, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi’nin (BAL) 9’uncu haftasında Başiskele Doğante-pespor karşısındaki farklı skorla galibiyet serisini 3’e çıkarırken zirve ile arasındaki puan farkı 2’ye geriledi.
Edirnespor’un yer aldığı BAL 11. Ğrup’ta 9. hafta programı 7 karşılaşma ile geride kaldı. Filelerin 20 kez havalandığı Pazar günü ençok gol sesi Edirnespor’un 7-1’lik Başiskele Doğantepespor galibiyeti ile 25 Kasım Stadı’ndan geldi.
9’uncu Grup’un zirvesindeki 3 takımdan Tekirdağspor, Lülebur-gaz’a deplasmanda yenilip Bigaspor ve Arnavutköy Belediyesi de haftayı 1’er puanla kapayınca  Edirnespor’un zirveyle arasında sadece 2 puan kaldı.
Bir önceki hafta Alibeyköyspor’u deplasmanda yenerek aldığı 3 puanla puan sıralamasında 8’inci basamaktan 6’ncılığa yükselen Edirnespor, Pazar günkü Başiskele Doğantepespor galibiyeti ile de 2 basamak daha yükselerek 6’ncılıktan 4’üncü sıraya yerleşti.
Edirne’nin ligdeki bir diğer temsilcisi Uzunköprüspor da deplasmanda Çerkezköy 1911 Doğan Spor’u 1-0 yenerek, o da 2 basamak yükselerek 11’incilikten 9’uncu sıraya geldi.
Edirnespor ligin 10’uncu haftasında Çerkezköy 1911 Doğan Spor’u konuk ederken, Uzunköprüspor ise lider Bigaspor ile deplasmanda oynayacak.
BAL 11. GRUP 9. HAFTA PROGRAMI
Ortaköy 1-1 Arnavutköy Belediyesi

Çengelköy Futbol Y. A.Ş. 4-0 Vize Spor
Edirnespor 7-1 Başiskele Doğantepespor

Çerkezköy 1911 Doğan Spor 0-1 Uzunköprüspor
Karamürselspor 0-0 Bigaspor

Bozcaadaspor 0-2 Alibeyköyspor
Lüleburgazspor  3-0 Tekirdağspor

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı