2.Lig

Ankara Demirsspor 4-0 Kahramanmaraşspor

TFF 2. Lig'in 19'uncu haftasında kırmızı grup temsilcisi Ankara Demirspor, bu hafta evinde Kahramanmaraşspor'la yaptığı mücadelenin de galibi oldu.

TFF 2. Lig’in 19’uncu haftasında kırmızı grup temsilcisi Ankara Demirspor, bu hafta evinde Kahramanmaraşspor’la yaptığı mücadelenin de galibi oldu.

Başkent ekibi 4 – 0’lık skorla 19’uncu haftanın da gülen tarafı oldu. Ankara Demirsporlular, maçın ilk dakikalarında dahi rakibe tehlikeli anlar yaşattı. Goller Süleyman Güneş, Tahir Mustafa Babaoğlu ve Serdar Eylik’ten geldi. Tecrübeli çalıştırıcı Bahaddin Güneş,  önemli açıklamalar yaptı.

Oyuncularımızın sabırlı oynamalarını istedim ve öyle oynadılar diyen Güneş, golün geç geldiğini fakat ikinci yarıda iyi pas yaptıklarını belirtti. Güneş, “İlk yarı geriye oynadık. Sıkıntılıydı. Ama ikinci yarı öne oynayarak pozisyonlar yakaladık.  Kenetlendik ve hedefimize doğru ilerliyoruz. Bu çocuklar iyi oynuyor, hakediyor. ” dedi. Güneş ayrıca yeni transferler hakkında da aktarımlarda bulundu.  Samed Yeşil’i geçirdiği sakatlıktan dolayı antremanlarda denediklerini  ama adapte olması için 10 dakika maçta oynattığını söyleyen söyleyen Güneş, Samed Karakoç’la ilgili de adaptasyonunun zaman içinde olacağını aktardı.

STAT:TCDD Ankara Demirspor
HAKEMLER:Erdem Temel, Fatih Söyler, Hakan Betaş
ANKARA DEMİRSPOR:Emre Selen, Taner Koç, Kamil İçer, Celal Çırpanlı, Ahmet Devret, Çağrı Bülbül (Dk.60 Samed Karakoç),Hasan Küçcük, Mustafa Kayabaşı (Dk.74 Hakan Turan), Süleyman Güneş (Dk.82 Samed Yeşil), Serdar İyilik, Mustafa Tahir Babaoğlu
TEKNİK SORUMLU:Bahattin Güneş
KAHRAMANMARAŞSPOR:Özkan Karabulut, Rıdvan Türker, Gökhan Payal, İsmail Hacıhafızoğlu, Fatih Çıplak, Yusuf Emre Kasal, Cerem Talha Dinçer, Fatih Kamacı (Dk.71 Hüseyin Cihan Avcı), Haluk Türkeri, Burak Can Kurt (Dk.58 Nuri Melih Mursal), Gökhan Çırak (Dk.46 Recep Türköz)
TEKNİK SORUMLU:Bülent Akın
GOLLER:Dk.45 Süleyman Güneş, Dk.49 Mustafa Kayabaşı, Dk.61 Mustafa Tahir Babaoğlu, Dk.67 Serdar İyilik (Ankara Demirspor)
SARI KARTLAR:Dk.43 Taner Koç (Ankara Demirspor), Dk.15 Burak Can Kurt, Dk.45 Gökhan Payal, Dk.75 Fatih Çıplak (Ankara Demirspor)
KIRMIZI KART:Dk.52 İsmail Hacıhafızoğlu (Kahramanmaraşspor)

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı